Pubg Mobile PC’de Oynamak

Yine karşınıza çözüm odaklı bir konu ile çıktık arkadaşlar. En güncel konularda paylaşım yaparak ilerliyoruz yayın hayatımıza. Oyun piyasasını kasıp kavuran Pubg oyununun masaüstü versiyonu ücretli. Birçok gamer arkadaşımız Pubg yerine Fortnite tercih edebiliyor ücretsiz olduğu için.

Fortnite oynarken düşmana ateş ettiğimizde rakiplerimizin duvar ile merdiven ve gökdelen inşa etmesiyle oyundan soğumamız normaldir. Her nekadar Epic Games firmasının resmi sitesinde yaptığı açıklamaya göre 2018-2019 sezonunda gerçekleşecek e-spor turnuvaları ve yarışmalar için 100 milyon dolarlık ödül havuzu oluşturulmuş durumda olsada.

Hiçbirşey Pubg’nin yerini tutmuyor, buyüzden ben bu oyunu ücretsiz nasıl oynarım diye ufak bir araştırma yaptım ve sonucu sizlerle paylaşmaya hazırım. Belki daha önceden bunu duyanlarınız vardır ;

Tencent Gaming Buddy adlı bir uygulama mevcut. Bu uygulamayı aşağıda paylaştığım linkten ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Mobile telefonlardaki oyunları açabileceğiniz harika bir masaüstü uygulama olmuş. Ayrıca haksız rekabeti ortadan kaldırmak için rakipleriniz sadece bu uygulamayı kullanan oyunculardan seçiliyor uyarı kısımlarında görebilirsiniz.

Kurulum kısmını anlatmama gerek yok arkadaşlar next next next. Daha sonra pubg üyeliğinizi twitter veya facebook hesabınız ile bağlayıp Pubg’yi ücretsiz oynamanın keyfine varabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyorum.

Uygulama Linki: https://tgb.qq.com/en/games/pubg.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tr Turkish
X